Zespół Art-Vida

Anna Milewska

Anna Milewska

Niezależny Doradca Nieruchomości

Ekspert rynku nieruchomości w Hiszpanii
Założyciel Art – Vida Doradztwo Nieruchomości z misją kompleksowej opieki obcokrajowców w Hiszpanii. Doradca biznesowy i osobisty w Hiszpanii.

María Ana Sánchez

María Ana Sánchez

Asesor Tax

Założenie autonomo (dg), sociedades (spółek) z uwzględnieniem bezpieczeństwa finansowego i podatkowego. Reprezentacja i rozliczenia osób fizycznych i prawnych przed Hiszpańskim urzędami podatkowym i innymi urzędami.

Maria Romanowska

Maria Romanowska

Tłumaczka przysięgła

Tłumaczka przysięgła języka hiszpańskiego, z uprawnieniami w Polsce i w Hiszpanii. Tłumaczka ustna i pisemna języków hiszpańskiego i angielskiego.

Reprezentanci

Partnerzy

Art-Vida to grupa specjalistów: Doradca Podatkowy, Adwokat, Tłumacz Przysięgły, Niezależni Doradcy Nieruchomości – Eksperci na hiszpańskim rynku nieruchomości pracujący dla Ciebie w ramach jednej usługi. Naszą misją jest opieka Kupujących nieruchomości na rynku hiszpańskim. Pracujemy niezależnie, wyłącznie z Klientem. Dbamy by, świadczone dla Ciebie usługi były na najwyższym poziomie.
Jesteśmy Twoim zaufanym Partnerem w Hiszpanii. Wierzymy we współpracę opartą na relacjach, szczerości, przejrzystości i otwartej komunikacji. Szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów.

Copyright by Anna Milewska Art-Vida 2010 - 2021