Zespół Art-Vida

Anna Milewska

Anna Milewska

Niezależny Doradca Nieruchomości

Ekspert rynku nieruchomości w Hiszpanii
Założyciel Art – Vida Doradztwo Nieruchomości z misją kompleksowej opieki obcokrajowców w Hiszpanii. Doradca biznesowy i osobisty w Hiszpanii.

Arturo M. Rodriguez

Arturo M. Rodriguez

Niezależny Doradca Nieruchomości

Doradca Inwestycyjny z 20 letnim doświadczeniem w sektorze deweloperskim i rynku nieruchomości. Pomaga Kupującym z całej Europy i Świata. Posługuje się biegle językiem angielskim, niemieckim i hiszpańskim oraz komunikatywnie chińskim.

Maria Romanowska

Maria Romanowska

Tłumaczka przysięgła

Tłumaczka przysięgła języka hiszpańskiego, z uprawnieniami w Polsce i w Hiszpanii. Tłumaczka ustna i pisemna języków hiszpańskiego i angielskiego.

 Jose Vincente Fernández

Jose Vincente Fernández

Prawnik specjalizujący się w prawie rynku nieruchomości i w prawie podatkowym w kierunku zabezpieczania interesu osób fizycznych, a w szczególności Obcokrajowców.

María Ana Sánchez

María Ana Sánchez

Asesor Tax

Założenie autonomo (dg), sociedades (spółek) z uwzględnieniem bezpieczeństwa finansowego i podatkowego. Reprezentacja i rozliczenia osób fizycznych i prawnych przed Hiszpańskim urzędami podatkowym i innymi urzędami.

Reprezentanci

Joanna Wyka

Joanna Wyka

Reprezentant Art-Vida Barcelona

Lorem impsumLorem impsumLorem impsumLorem impsumLorem impsumLorem impsumvLorem impsumLorem impsumLorem impsum

Partnerzy
Dr Maja Czarzasty - Zybert

Dr Maja Czarzasty - Zybert

Radca Prawny, Prawo międzynarodowe

Doradza klientom indywidualnym w zakresie międzynarodowego planowania majątkowego, a także w sprawach związanych ze zmianą miejsca zamieszkania lub obywatelstwa. Doradza również w zakresie restrukturyzacji majątku prywatnego i biznesu oraz zarządzania dobrami luksusowymi min. jachtami

José Miguel González

José Miguel González

Ingeniero Técnico Topógrafo Arquitecto

Certyfikaty/Karty /Raporty i Pozwolenia wymagane do Urzędów
Plany Zagospodarowania Miejskiego/udzielanie Licencji Turystycznej
Projekty Techniczne/Audyt instalacji Technicznych

Dr Michał Bordas Proszynski

Dr Michał Bordas Proszynski

Hiszpański Adwokat /Tłumacz Przysięgły

Sekretarz Rady Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej. Współpracujący z kancelarią Serrano Internacional specjalizujący się w obsłudze  polskich inwestorów biznesowych i prywatnych na terenie Hiszpanii. Z bogatym doświadczeniem w obszarze prawa nieruchomości min. negocjacje wszelkich umów i porozumień dotyczących obrotu nieruchomości, w tym przy sprawdzaniu stanu prawnego nieruchomości, analizach „due diligence” oraz ustanawianiu gwarancji.

W zespole Art. -Vida odpowiedzialny za  reprezentację  klientów przy zawieraniu transakcji nieruchomościowych, aktach notarialnych, występując w interesie strony Kupującej oraz w procedurach przed urzędami administracji państwowej i samorządowej, Rejestrze Własności itp.

Małgorzata Lewandowska

Małgorzata Lewandowska

Adwokat dla Biznesu

Obsługa prawna jdg oraz spółek. Certyfikowany Inspektor Ochrony Danych osobowych. Wykładowca prawa na Politechnice Warszawskiej i Akademii Obrony Narodowej. Autorka wielu publikacji książkowych i artykułów w prasie biznesowej oraz branżowej. Prywatnie pasjonatka biznesowego podejścia do prawa.

Eva Martinez

Eva Martinez

Fotograf Architektury i Wnętrz

Zdjęcia / Video/ 3 D nieruchomości

Usługi Home Staging

Daniel Petryk

Daniel Petryk

Organizacja podróży - Rezerwacje biletów lotnicznych

Rezerwacje lotnicze i organizacje podróży indywidualnych i grupowych z każdego miejsca na świecie do Hiszpanii i nie tylko

Eduardo Castaño

Eduardo Castaño

Tasador/ Perito Viviendas y Fincas

Architekt z uprawnianiami Rzeczoznawcy Majątkowego.
Wycena apartamentów, domów zależnych i niezależnych, działek budowlanych i rolnych.

 

Elena Costa Ruben

Elena Costa Ruben

Doradca Kredytowy/ Asesor Financiero

Badanie zdolności kredytowej
Analiza ofert produktów bankowych dla obcokrajowców z UE i z poza UE
Doradztwo i obsługa klientów indywidualnych i firm.

Art-Vida to grupa specjalistów: Doradca Podatkowy, Adwokat, Tłumacz Przysięgły, Niezależni Doradcy Nieruchomości – Eksperci na hiszpańskim rynku nieruchomości pracujący dla Ciebie w ramach jednej usługi. Naszą misją jest opieka Kupujących nieruchomości na rynku hiszpańskim. Pracujemy niezależnie, wyłącznie z Klientem. Dbamy by, świadczone dla Ciebie usługi były na najwyższym poziomie.
Jesteśmy Twoim zaufanym Partnerem w Hiszpanii. Wierzymy we współpracę opartą na relacjach, szczerości, przejrzystości i otwartej komunikacji. Szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów.

Copyright by Anna Milewska Art-Vida 2010 - 2021