Art Vida doradztwo do spraw nieruchomości w Hiszpanii, Anna Milewska

Z cyklu obiekcje marzycieli i Klientów …

Nieruchomości zagraniczne tylko dla prezesów, przedsiębiorców pierwszej ligi – po prostu tylko ich stać na te piękne domy i apartamenty nad morzem ❓

Tak samo kochają marzenia Ci co kupili willę niezależną z prywatnym basenem z rynku pierwotnego za 2 mln euro (ze środków własnych) jak Klienci kupujący apartament na urbanizacji (osiedlu) z basenem dla mieszkańców za 150 tys. euro z rynku wtórnego (z udziałem banku hiszpańskiego 70 % oprocentowanie 3,2%).

🟢Obie nieruchomości z widokiem na morze (300 m od plaży) położone w mikroklimacie z gwarancją ponad 320 dni słonecznych (6 miesięczny sezon letni) w otoczeniu walorów kulturowych i naturalnych Hiszpanii.

✔Dla 1 go Klienta dom w 100% jest do użytku własnego dla rodziny i przyjaciół w ciągu całego roku. A także zabezpieczeniem wolnych środków finansowych.

✔Dla 2 go Klienta inwestycja połączona z przyjemnością – wakacjami. Nieruchomość wypracowuje na siebie zobowiązanie roczne kredytowe w ciągu 4 miesięcy wynajmu turystycznego. Reszta jest zyskiem.
Właściciele korzystają z nieruchomości podczas świąt, ferii zimowych i wakacji poza sezonem. I z czasem dom pozostanie ich domem docelowym

Ciebie też stać na Twoje marzenia, jesteś gotowy?