Anna Milewska niezależny doradca nieruchomości w Hiszpanii

Jakie jest Twoje idealne miejsce na biznes?
Online czy offline z byciem na żywo, obok Klienta?

Dziś kiedy przechodzimy przez sytuację nieprzewidzianą wszyscy mówią online. Ma to plus teraz, miesiąc dopóki nie wrócimy do normalności.
Moim zdaniem ważniejsze jest łączenie pracy online z offline… tak jak w relacji z drugim człowiekiem. Tworzenie relacji długofalowej opartej na tych 2 przestrzeniach.

Uwielbiam online za to, że zbliża mnie do moich Klientów i za to, że pozwala mi kontynuować relacje z Klientami… to wszystko pomaga budować relacje.

Część mojej pracy merytorycznej musi się odbywać poza przestrzenią online… nawet nie oglądanie nieruchomości (bo mam Klientów, którzy potrafią podjąć decyzję na odległość) a czynności prawne (wystawienie pełnomocnictwa dla mojego Adwokata reprezentującego Klienta)
To przede wszystkim w budowaniu relacji Klientem doceniam tą mniej formalną stronę, która jest ważniejsza i tworzy relacje biznesowe na poziomie człowiek z człowiekiem.

Nie wyobrażam sobie moje pracy, bez oczekiwania na Klienta na lotnisku czy pod hotelem, i od razu zaczynamy wspólną pracę od kawy na promenadzie, emocji i radości, którą czuję i widzę w powietrzu związaną z nowym projektem. I oczywiście bez wyjścia na paellę.