Zespół Art-Vida

Anna Milewska

Anna Milewska

Niezależny Doradca Nieruchomości

Ekspert rynku nieruchomości w Hiszpanii
Założyciel Art – Vida Doradztwo Nieruchomości z misją kompleksowej opieki obcokrajowców w Hiszpanii. Doradca biznesowy i osobisty w Hiszpanii.

Arturo M. Rodriguez

Arturo M. Rodriguez

Niezależny Doradca Nieruchomości

Doradca Inwestycyjny z 20 letnim doświadczeniem w sektorze deweloperskim i rynku nieruchomości. Pomaga Kupującym z całej Europy i Świata. Posługuje się biegle językiem angielskim, niemieckim i hiszpańskim oraz komunikatywnie chińskim.

Aleksandra Dudek

Aleksandra Dudek

Doradca Nieruchomości Koordynator Działu Prawnego i Tłumaczeń Przedstawiciel Biura w Hiszpanii

Opieka na społecznością firmy Art-Vida – informowanie, wsparcie, doradztwo w formalnościach oraz w aspektach prawno-podatkowych -finansowych podczas procedury zakupowej jak iw kontakcie z instytucjami hiszpańskimi. Aleksandra nadzoruje pracę naszych hiszpańskojęzycznych specjalistów. Opieka po zakupowa naszych klientów,

Gabriela Gonet

Gabriela Gonet

Asystent Niezależnego Doradcy Nieruchomości

 Jose Vincente Fernández

Jose Vincente Fernández

Adwokat

Prawnik specjalizujący się w prawie rynku nieruchomości i w prawie podatkowym w kierunku zabezpieczania interesu osób fizycznych, a w szczególności Obcokrajowców.

María Ana Sánchez

María Ana Sánchez

Asesor Tax

Założenie autonomo (dg), sociedades (spółek) z uwzględnieniem bezpieczeństwa finansowego i podatkowego. Reprezentacja i rozliczenia osób fizycznych i prawnych przed Hiszpańskim urzędami podatkowym i innymi urzędami.

Maria Romanowska

Maria Romanowska

Tłumaczka przysięgła

Tłumaczka przysięgła języka hiszpańskiego, z uprawnieniami w Polsce i w Hiszpanii. Tłumaczka ustna i pisemna języków hiszpańskiego i angielskiego.

Partnerzy
Dr Maja Czarzasty - Zybert

Dr Maja Czarzasty - Zybert

Radca Prawny, Prawo międzynarodowe

Doradza klientom indywidualnym w zakresie międzynarodowego planowania majątkowego, a także w sprawach związanych ze zmianą miejsca zamieszkania lub obywatelstwa. Doradza również w zakresie restrukturyzacji majątku prywatnego i biznesu oraz zarządzania dobrami luksusowymi min. jachtami

Zobacz więcej

Współpracujący z kancelarią Serrano Internacional specjalizujący się w obsłudze  polskich inwestorów biznesowych i prywatnych na terenie Hiszpanii. Z bogatym doświadczeniem w obszarze prawa nieruchomości min. negocjacje wszelkich umów i porozumień dotyczących obrotu nieruchomości, w tym przy sprawdzaniu stanu prawnego nieruchomości, analizach „due diligence” oraz ustanawianiu gwarancji.

W zespole Art. -Vida odpowiedzialny za  reprezentację  klientów przy zawieraniu transakcji nieruchomościowych, aktach notarialnych, występując w interesie strony Kupującej oraz w procedurach przed urzędami administracji państwowej i samorządowej, Rejestrze Własności itp.

Eva Martinez

Eva Martinez

Fotograf Architektury i Wnętrz

Zdjęcia / Video/ 3 D nieruchomości

Usługi Home Staging

Małgorzata Lewandowska

Małgorzata Lewandowska

Adwokat dla Biznesu

Obsługa prawna jdg oraz spółek. Certyfikowany Inspektor Ochrony Danych osobowych. Wykładowca prawa na Politechnice Warszawskiej i Akademii Obrony Narodowej. Autorka wielu publikacji książkowych i artykułów w prasie biznesowej oraz branżowej. Prywatnie pasjonatka biznesowego podejścia do prawa.

Eduardo Castaño

Eduardo Castaño

Tasador/ Perito Viviendas y Fincas

Architekt z uprawnianiami Rzeczoznawcy Majątkowego.
Wycena apartamentów, domów zależnych i niezależnych, działek budowlanych i rolnych.

 

Elena Costa Ruben

Elena Costa Ruben

Doradca Kredytowy/ Asesor Financiero

Badanie zdolności kredytowej
Analiza ofert produktów bankowych dla obcokrajowców z UE i z poza UE
Doradztwo i obsługa klientów indywidualnych i firm.

Reprezentanci

Art-Vida to grupa specjalistów: Doradca Podatkowy, Adwokat, Tłumacz Przysięgły, Niezależni Doradcy Nieruchomości – Eksperci na hiszpańskim rynku nieruchomości pracujący dla Ciebie w ramach jednej usługi. Naszą misją jest opieka Kupujących nieruchomości na rynku hiszpańskim. Pracujemy niezależnie, wyłącznie z Klientem. Dbamy by, świadczone dla Ciebie usługi były na najwyższym poziomie.
Jesteśmy Twoim zaufanym Partnerem w Hiszpanii. Wierzymy we współpracę opartą na relacjach, szczerości, przejrzystości i otwartej komunikacji. Szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów.

Copyright by Anna Milewska Art-Vida 2010 - 2021