Zespół Art-Vida

Współpracujemy z cenionymi kancelariami prawnymi w Hiszpanii oraz polskimi adwokatami
pełniącymi praktykę adwokacką na terytorium Hiszpanii. Usługi pełnimy w języku polskim oraz
angielskim, niemieckim, rosyjskim, hiszpańskim, francuskim i chińskim.

 Kancelaria prawna hiszpańska
✓ Polski Adwokat w Hiszpanii
✓ Tłumacze Przysięgli uprawnienia w Hiszpanii i w Twoim kraju
  Architekt/ Inżynier
✓ Rzeczoznawca Majątkowy w Hiszpanii
✓ Analityk Finansowy
✓ Radca Prawny spec. Prawo międzynarodowe
✓ Gestoría – sprawy podatkowe, usługi księgowo doradcze Asesoría

Zespół Art-Vida tworzą specjaliści 
DLACZEGO MY?
 

Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Pracujemy niezależnie, wyłącznie dla Klienta, jesteśmy Twoim zaufanym Partnerem w Hiszpanii.  Wierzymy we  współpracę opartą na zaufaniu, szczerości, przejrzystości i otwartej komunikacji. Szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów, dlatego często pracujemy na zasadach success fee.

Budowanie dobrych relacji z klientem i jego zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową.

~

PRACUJEMY TYLKO DLA CIEBIE

Przedstaw nam Twoje oczekiwania, cel zakupu nieruchomości . Nasz doradca przygotuje dla Ciebie oferty z naszej bazy w rzeczywistych cenach rynkowych. Polecamy naszym klientom tylko bezpieczne, sprawdzone przez prawników nieruchomości w  cenach ustalonych przez niezależnych rzeczoznawców nieruchomości.

Być może już masz wyszukane oferty w internecie, które Cię urzekły.  Nasz Doradca zweryfikuje oferty wybrane przez Ciebie, możesz zawsze bez zobowiązań sprawdzić wartość nieruchomości u nas.  Przedstawiamy zawsze obiektywne,  poparte analizą zdanie. Decyzje pozostawiamy Klientowi.

Naszym wyłącznym zyskiem jest Twój sukces, dlatego zawsze jesteśmy po Twojej stronie. Doradca czuwa nad każdym etapem  zakupu.

SPECJALIŚCI W JEDNYM MIEJSCU

Zdajemy sobie sprawę, że kupno nieruchomości to kosztowna transakcja wymagająca podpisania aktu notarialnego u notariusza na rynku zagranicznym (klienci nie znają języka hiszpańskiego). To życiowe marzenie czy ogromne inwestycje biznesowe naszych Klientów. Dlatego dla Państwa bezpieczeństwa nad wszystkimi sprawami czuwa nasz prawnik, a także tłumacz.   Na życzenie klientów dostępny tłumacz przysięgły czy prawnik w ich rodzimym języku. Przepływ informacji i dokumentów nadzoruje  Doradca Art-Vida. Nasi doradcy mówią w języku polskim, hiszpańskim, niemieckim i angielskim.

OSZCZĘDZASZ SWÓJ CZAS I PIENIĄDZE

Niezależny Doradca nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, znający lokalny rynek i panujące na nim zasady . Pracuje wyłącznie by Klient jak najkorzystniej zainwestował swój budżet.  Wybierając nasze usługi oszczędzasz nie tylko pieniądze – nie przepłacając za nieruchomość ale również oszczędzasz czas. Doradca za Ciebie dopełnia i zbiera wszystkie formalności, dostosowuje terminy w urzędach pod Twój przylot do Hiszpanii. Jest z Tobą w stałym kontakcie oraz z prawnikiem i notariuszem. Zadba również o wiele usług po zakupie.