Co powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy z Doradztwem Art-Vida?

nieruchomości w Hiszpanii - doradztwo

Jak wygląda współpraca z Doradcą Nieruchomości?

Zakup nieruchomości, co podkreślamy w pracy z naszymi Klientami to proces. Pierwszym etapem naszej współpracy jest rozpoznanie warunków zakupu oraz Twoich potrzeb i upodobań. Dzięki temu Twój Niezależny Doradca będzie miał konkretne wytyczne potrzebne do przeprowadzenia selekcji rynku, by przedstawić Ci tylko i wyłącznie wachlarz ofert dostosowanych do Twoich potrzeb i preferencji.

Pracujemy na wyłączność z Klientem Kupującym, co oznacza, że selekcjonujemy nieruchomości na zamówienie, dbając o bezpieczeństwo transakcji. Naszym zadaniem jest przeprowadzić Cię przez cały proces zakupowy, troszcząc się byś był/a świadom/a przepisów prawa hiszpańskiego i z rozmysłem wybrał/a przedmiot zakupu i drogę realizacji celu zakupowego.

Ostateczną wybór podejmujesz Ty, posiłkując się naszą ekspertyzą i swoimi preferencjami. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów, zostawisz wszystkie formalności w rękach specjalistów, pracujących na wyłączność z Tobą, którzy zaopiekują się procedurą całościowo.

Innymi słowy, po dokładnym uzgodnieniu wszelkich, istotnych z perspektywy prawno-formalnej kwestii oraz spraw ważnych dla Ciebie podejmujemy się pełnej opieki nad całą procedurą. Ty jedynie oczekujesz na wynik końcowy naszej pracy, nie tracąc własnego, cennego czasu na przygotowywanie dokumentów, dopełnianie formalności, uzyskiwanie zgód i podpisów czy ustalanie terminów czy spotkań.

 

 

Współpraca z Niezależnym Ekspertem Nieruchomości pozwoli Ci zadbać o Twój interes, zabezpieczyć się przed kłopotliwymi niespodziankami wynikającymi z nieznajomości prawa, języka czy rynku nieruchomości oraz rozsądnie podejść do zakupu. Z naszą pomocą nie wpadniesz w pułapki strategii agenci nieruchomości, nie ulegniesz stronniczym opiniom pośrednika, sprzedającego czy kruczkom prawnym.

W ogólnym rozrachunku nie tylko oszczędzisz czas ale i znaczne pieniądze.

Zobacz jak pracujemy na Twój sukces – umów się na rozmowę.

Do kogo kierowane są usługi Doradców Art-Vida ? 

Współpraca z Niezależnym Doradztwem Art-Vida to usługa premium, kierowana do osób zdecydowanych, ceniących sobie komfort, szanujących czas i pieniądze. Służymy wsparciem osobom gotowym podjąć współpracę opartą na zaufaniu i zainwestować w swoje bezpieczeństwo, o które dbamy. Pracujemy w ramach relacji H2H, opartej o zaufaniu i obopólnej chęci współpracy.

 

Ile zapłacę za kompleksową usługę doradcy?

Podejmując współpracę z Niezależnym Doradztwem Nieruchomości Art.-Vida inwestujesz w realizację Twojego celu zakupowego, optymalizację zakupu pod kątem planowanego wejścia na rynek wynajmu, podniesienie komfortu użytkowanie nieruchomości i życia w Hiszpanii oraz gwarancję dobrze ulokowanego kapitału, przy zaoszczędzeniu czasu.

Cena naszych usług obejmuje wiedzę, doświadczenie, czas i uwagę naszych Specjalistów, bezpieczeństwo i oszczędność czasu, pełną dostępność doradcy i priorytetowe traktowanie. Klient płaci stałą kwotę za profesjonalną i niezależną obsługę oraz wsparcie i koordynację w całym procesie zakupu.

 

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i tak też przeprowadzamy wyceny usługi.

Cena zależy m.in. od regionu i lokalizacji nieruchomości, wymaganych procesów administracyjnych, ilości dodatkowych formalności realizowanych (np. brania kredytu). Płacisz za opiekę prawną podczas zakupu, już od momentu rekonesansu oraz wszystkie formalności niezbędne do realizacji zakupu.

 

Jak długo trwa współpraca z Doradcą i zakup nieruchomości w Hiszpanii? 

Współpraca z Art-Vida rozpoczyna się długo przed Twoim przyjazdem do Hiszpanii i zakupem nieruchomości. Rekomendujemy nawiązanie współpracy z nami minimum na 3-4 tygodnie przed przyjazdem do Hiszpanii.

Dlaczego?

Okres ten poświęcimy na wnikliwe zapoznanie się z Twoimi potrzebami. Jest to przede wszystkim czas dla Ciebie, w którym zaznajomimy Cię ze specyfiką rynku nieruchomości i ofertami nieruchomości. W razie potrzeby wykorzystamy ten czas także na wsparcie Cię w przygotowaniu finansowania z własnych środków czy sprawdzenia zdolności kredytowej w banku hiszpańskim.

Sama procedura zakupu nieruchomości od momentu rezerwacji trwa od 3 tygodni do miesiąca. W tym czasie Doradca koordynuje cały proces zakupu pomiędzy stronami oraz, jeżeli tego potrzebujesz uzyskuje dla Ciebie finansowanie w banku hiszpańskim. Po zakupie wspieramy Cię w realizacji celu zakupowego oraz pozostajemy do dyspozycji gdybyś nas potrzebował/a. Realnie współpraca z naszą firmą trwa tyle, ile Klient potrzebuje. Z wieloma klientami pozostajemy w partnerskich relacjach również po ukończeniu procesu.