OPIEKA PRAWNA

Oferujemy  obsługę Klientów we wszelkich aspektach ich życia prywatnego oraz zawodowego. Mamy doświadczenie i sukcesy w reprezentacji Klientów w sprawach w oparciu o prawo hiszpańskie jak  i międzynarodowe.

Współpracujemy z najlepszymi Kancelariami Prawnymi w Hiszpanii, z prawnikami pochodzenia polskiego, angielskiego, szwedzkiego. Doskonale poruszającymi się między różnicami w prawie w kraju ich pochodzenia a w Hiszpanii.

Nasi Specjaliści doskonale orientują się w arkanach praw własności przemysłowej i praw autorskich. Bardzo dobrze znają języki obce i umieją się nimi biegle posługiwać, co zapewnia bezproblemową komunikację na linii klient-kancelaria prawna-instytucja/kontrahent/zbywca. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz przygotowywaniu umów sprzedażowych.

Jesteśmy w stanie zająć się niemal wszystkim tu, na miejscu. Zapewniamy sprawną i kompleksową obsługę powierzonych nam spraw. Po podpisaniu pełnomocnictwa stajemy się reprezentantem interesów klienta, w związku z czym możemy dopełniać w jego imieniu niemal wszystkich formalności (oczywiście wyłącznie w porozumieniu z nim i wedle jego wytycznych). Dzięki temu nie musi się on osobiście stawiać w sądach, urzędach czy innych instytucjach państwowych.

Współpracujemy z zaufanymi i rzetelnymi tłumaczami przysięgłymi, którzy przygotowują dla nas przekłady wszelkich niezbędnych dokumentacji.


Art-Vida to grupa specjalistów: Doradca Podatkowy, Adwokat, Tłumacz Przysięgły, Niezależni Doradcy Nieruchomości – Eksperci na hiszpańskim rynku nieruchomości pracujący dla Ciebie w ramach jednej usługi. Naszą misją jest opieka Kupujących nieruchomości na rynku hiszpańskim. Pracujemy niezależnie, wyłącznie z Klientem. Dbamy by, świadczone dla Ciebie usługi były na najwyższym poziomie.
Jesteśmy Twoim zaufanym Partnerem w Hiszpanii. Wierzymy we współpracę opartą na relacjach, szczerości, przejrzystości i otwartej komunikacji. Szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów.

Copyright by Anna Milewska Art-Vida 2010 - 2021